20 YILLIK TECRÜBE İLE;

Ürüne markasının(PENUAR) adını vererek oluşturduğu birikimlerini, kuaför sektöründe değer haline getiren firmamız İstanbul Ataşehir deki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş anından itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen kurumumuz, Türkiye kuaför salonlarını renklendirirken, farklı tasarım ürünleri ile kuaför tekstil ürünlerinde sektörüne ve rakiplerine ışık tutmaya devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile çağın gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz, kuaför salonlarında çalışan personellerin, müşterilerin şıklığını ve rahatlığını göz önünde tutarak sunduğu ürünler ile kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur.

VİZYON

Sektörümüzde Türkiye liderliğini sürdürürken müşteri odaklı hizmetlerimizin kalite düzeyine uluslararası pazarda kabul gören standartlara yükseltirken markamızı dünya pazarına taşıyıp kabul görmesini sağlamak ana hedefimizdir.

MİSYON

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek firmamıza özgü ürün ve hizmetler ile sektöre ve ülkemize katma değer yatarak öncü olmak.

Firmamız, Saç kesim önlüğü, baskılı saç kesim önlüğü, baskılı penuar, baskılı boya önlüğü, baskılı fön önlüğü, baskılı personel önlüğü, beyaz iş önlüğü, kimono, güzellik uzmanı önlüğü, boya tutmayan boya önlüğü, açıcıdan etkilenmeyen boya önlüğü, baskılı tişört gibi ürünleri en üst kalitede ve titizlikle üretmektedir. Firmamız promosyonel anlamda faaliyet göstermektedir. Kurumsal saç bakım ve boya markalarına, yüksek adetli baskılı penuar, baskılı boya önlüğü, baskılı saç boyası kabı, baskılı saç boya fırçası, baskılı havlu ürünleri ile birlikte kurumsal ve kurumsallık yolunda hızla ilerleyen kuaför salonları için de küçük adetli baskılı penuar iş önlüğü, baskılı tişört, baskılı gömlek üretimi yapmaktadır. Kurumsallık yolunda ilerleyen kuaförlerimize, grafik tasarım anlamında ücretsiz hizmet vererek kendi markalarını oluşturma ve markalarını kullandıkları tekstil ürünlerine basmakla ilgili ileri teknoloji baskı makinaları ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinde yaptığı özel ve yüksek kaliteli ürünler ile Penuar markası birçok kuaförün birinci tercihi haline gelmiştir.

Neler Yapıyoruz

“Ürüne markasının(PENUAR) adını veren ve 20 yıllık ticari tecrübesi ile oluşturduğu birikimlerini, kuaför sektöründe değer haline getiren firmamız İstanbul Ataşehir deki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Penuar

0 su geçirmez impertex kumaş, pamuk mikro polyester, 0 polyester kumaş çeşitleriyle, kesim önlükleri (penuar), fön önlükleri (penuar), boya önlükleri baskılı ya da baskısız olarak sizlerin terciğine uygun olarak özel olarak üretilir.

Profesyonel Salon

Shemano, salonunuza uygun baskılı kesim önlükleri (penuar), baskılı boya önlükleri, baskılı t-shirtler, baskılı havlular ve baskılı personel kıyafetleri olmak üzere, profesyonel salonların logolarını içeren özel baskı tekniği ile sizlere en iyi müşteri hizmeti sunmaktadır.

Salon Dekor

Shemano, salonunuz için gerekli olan firmanızın logosu baskılı fincan, bardak, yastık, salona özel dekoratif resim gibi ürünleri tasarlar, üretir ve sizlere ulaştırır. Shemano markanıza değer katarak, ayrıca firma reklamınız için gerekli olan promosyon ürünlerde sizlere çözüm ortaklığı sunar.

Tişört-Havlu

0 pamuktan sık dokunarak üretilen kumaş çeşitleri, pamuk mikro polyester kumaş çeşitleriyle siyah ve beyaz tişört çeşitleriyle, 0 pamuksu yapısıyla imal edilmiş havlu çeşitleri ister baskılı ister baskısız olarak üretilmektedir.

× Fiyat Alın